GS520818
GS520818 GAS STRUT 520MM LONG. 8MM SHAFT 18MM CYL – GS520818 Purchase instore or online at RED SHED.
Showing Out of Stock? Call 1800 330 318 for stock availability
Craig Dahlenburg - Industrial Supplies Expert
2 People watching this product now!
SKU: GS520818 Category:
Description